Pakliže sníte o vlastním bydlení, tak se vám rozhodně vyplatí, když se s nimi co nejdříve seznámíte. Právě to je ta pravá cesta, jak si pořídit vlastní střechu nad hlavou za rozumnou sumu peněz – za takové peníze, které si dost možná ani nebudete muset půjčovat přes hypotéku.

Konkrétně se cena takového typu stavby pohybuje okolo jednoho miliónu korun. A to je suma, která se dá za rozumnou dobu našetřit i z průměrného platu. Anebo se dá sehnat s pomocí malého krátkodobého úvěru. Ten je rozhodně lepší, než drahá a dlouhodobá hypotéka, která s sebou nese riziko, že o zástavu v budoucnosti přijdete. Navíc bude desítky let vysávat váš rozpočet a vy si nikdy nebudete jistí tím, zda své závazky zvládnete až do poslední chvíle splácet.

Zajímají vás další výhody? V tom případě je na místě zmínit dobu dodání takové stavby. Ta je bezkonkurenčně krátká, vlastně nic jiného se jí nemůže rovnat. Hotovou stavbu můžete mít doma už za několik týdnů. Takže když se nyní rozhodnete pro koupi, tak třeba už za dva měsíce můžete bydlet ve vlastním.

ptaci budky

To, co vás třeba na první pohled zarazí, ale ve skutečnosti je to také plus, je absence pevných základů u nového mobilního domu. Jedná se o malou stavbu, která vnitřní podlahovou plochou odpovídá malému panelovému bytu, takže se bez nich klidně obejde. A to je dobře, protože v takovém případě můžete obydlí nechat postavit na libovolné místo, ať už je to váš vlastní, anebo pronajatý pozemek. K umístění totiž nepotřebujete žádné stavební povolení. A díky tomu, že není stavba spojená se zemí, tak nejenže vzniká ve výrobním areálu výrobce, ale ještě navíc ji můžete i kdykoli v budoucnosti nechat přesunout na jiné místo – takže když se rozhodnete změnit adresu, můžete svůj dům vzít s sebou.

projektova dokumentace

A pokud jde o interiér, tak ten si můžete zařídit zcela podle vašich představ. Může v něm být cokoli, od nábytku, přes spotřebiče, až po různé přípojky na energie. V takovém bydlení vám zkrátka nic chybět nebude!

Categories:Nákupy
Published on :Posted on