Krysa, Buvol, Tygr, Zajíc, Drak Had, Kůň, Koza, Opice, Kohout, Pes a Vepř. Tato zvířecí znamení jsou základními kameny čínského horoskopu. Podle roku narození si  tak mohou všichni dohledat, které je to jejich. A tak, pokud jste žena, která se narodila v roce 1953, 1965, 1977, 1989 či 2001, jste narozena ve znamení Hada. Tomuto znamení se připisuje jako základní atribut plodnost. Bez těchto žen by lidstvo už dávno vyhynulo. Dokáží se přirozeně adaptovat na jakoukoliv životní situace a to z nich dělá silnou osobnost. Ústředním motem tohoto znamení: Nevážím si hlavy, která nedokáže nasytit žaludek.

Žena ve znamení Hada

Což vysvětluje vysoké nasazení žen nejen v péči rodinu, pracovním procesu, ale téměř ve všem, co život přinese. Ženy ve znamení Hada bývají přitažlivé a jejich krása a elegance jim otevírají mnohé nedobytné dveře. Protože tyto ženy mají rády blahobyt, obvykle ho dosáhnou. Svou snahou dovedou ve většině případů rozdělanou práci do vítězného konce. Jediné, co by se dalo ženám v tomto znamení narozených vytknout, že je to někdy na hranici s vychytralostí.

Žena ve znamení Hada   

Rad pro muže, kteří se rozhodli se ženou, narozenou ve znamení Hada žít, je několik. Už při seznamování je potřeba použít vhodnou taktiku. Kdy se ke své milé musíte přiblížit nepozorovaně a zezadu. Pokud zaútočíte zepředu, může vás uštknout. Nikdy k ní nešetřete chválou a obdivem. Nejen jak vypadá, ale rovněž pochvalte její schopnosti všechno perfektně prezentovat. Dávejte si velký pozor, aby si vás vaše polovička neomotala kolem prstu. Protože Had to má ve svém popisu práce. Cestou z toho je možnost společně vytvořené klubko. Ve kterém jsou ovšem zapleteni dva samostatní jedinci. Ve svém protějšku, který stojí po vašem boku, najdete pochopení. Svěřit se můžete se všemi svými problémy. Protože Had má rád lidskou bezradnost. Se kterou si umí poradit. Pokud chcete přinést ženě ve znamení Hada šperk, měl by to být smaragd, jaspis či achát. Z kytek má nejraději kosatec, gladioly, fialky. A barvy na oblečení ve výrazném odstínu zelené a modré, zlaté i bílé.

Categories:Žena
Published on :Posted on