Začněte více komunikovat. Komunikace ale musí být vzájemná a příjemná i pro druhou polovičku. Pokud se potřebujete vykecat pouze vy, nechejte si to raději pro nejbližší kamarádku.
Naslouchejte mu. Ať už je to jeho problém se “šíleně“ bolestivým pupínkem na nose, nebo mnohem vážnější problém, dávejte mu najevo, že vás to zajímá. Vyslechněte ho s vážnou tvářit a poraďte mu řešení daného problému. Muži jsou tak trošku děti až do smrti. Potřebují vaši péči.
Nesrovnávejte ho s ostatními muži. Každý muž se chce cítit jako ten nejlepší na světě. Vaše poznámky o tom, která z vašich kamarádek má báječného partnera, který ji se vším pomáhá, nebo více vydělává, či všechno opraví, vedou vztah k záhubě.
muž v košili
Podnikejte více společných výletů. Nejlépe tam, kde není žádný signál. Přečtěte si knihu, co s muži dokáže udělat všechna ta novodobá elektronika.
Osvěžte vztah něčím novým v posteli. Nemusíte nutně dělat to, co se vám vyloženě příčí, ale udělat maličko se překonat můžete. Šokujte ho něčím výjimečným. Například novou erotickou pomůckou nebo sexy oblečkem.
Naučte se dělat vzájemné kompromisy. Bez nich každý vztah časem zkrachuje. Prostě nemusíte každou sobotu trávit v nákupním centru, jeďte s ním třeba na ryby.
kamenné srdce
Každý muž má rád po svém boku ženu, která o sebe pečuje. Nemusíte být nalíčená i v noci, strávit hodinu vytvářením extravagantního účesu a ničit si nohy na vysokých jehlách. Jde o to, abyste byla zdravá, voněla a pečovala o své nehty a vlasy.
Pokud všechnu svou péči věnujete svým dětem, je čas udělat si čas i na partnera. Taky někdy potřebuje, aby ho někdo rozmazloval.
Hádky, výčitky, urážlivost. No…to jsme prostě my ženy. Jiné už to s námi nebude. Ale můžete se naučit své emoce více krotit. Muži vyloženě nesnáší, když se snažíte rozpoutat hodinovou hádku.
I když máte někdy chuť je zabít, a při pohledu na nesklopené záchodové prkýnko vám stojí všechny chlupy na těle, uvědomte si, že bez nich by byl život nudný a zkrátka by nám chyběli J.

Published on :Posted on