Xiaomi Redmi Note 7 je další generace tohoto mobilu, jenž se zase posunula k lepšímu, a proto si ji představíme. Pevný obal zajistí jeho dobrou bezpečnost.

Xiaomi Redmi Note 7

Nákupem neuděláte chybu

Jak už to u těchto čínských výrobců bývá, tak se zase snažili vyrobit mobil jenž bude mít za rozumnou cenu dobrý výkon, což se rozhodně povedlo. Vzhledově nijak zvláště nevyniká, za což může průměrně moderní vzhled. Výrobce vsadil na nezaoblené boky, jenž skutečně dodávají pocit, že držíte poradny kus elektroniky, jenž už něco zvládne. Aby cena nebyla tak vysoká, tak se přešlo na plastový rámeček, což má své výhody i nevýhody.

Xiaomi redmi

U přední kamery došlo k pokroku na 13 megapixelů, což už je slušný fotoaparát, jenž Vám umožní fotit pěkné selfie. Jestliže se přesuneme k samotnému displeji, tak zde pozorujeme dobrou kvalitu a barvy, přičemž se celkově opravdu hodně povedl. Reproduktor má docela dobrý zvuk, takže postačí i hudebnímu fanouškovi, jenž si chce pouštět skladby nahlas. U uživatelského prostředí a výkonu se jen potvrdilo, že na svou cenovou kategorii je na tom Redmi 7 opravdu dobře a zvládne i náročnější aplikace a hry bez problémů.

Péče a ochrana

Jistě si pamatujete na staré tlačítkové mobily, jež jste mohli, jakkoliv používat a nevadil jim ani pád z větší výšky, protože toho vydrželi mnohem více. To už dnes moc u chytrých mobilů neplatí, a proto je zapotřebí se o ně více starat. Je na místě si stáhnout funkční antivir a čistící programy, což zajistí, že software bude stále fungovat jako nový a nic tento fakt nepřekazí. Následně je zapotřebí chránit i mechanickou část, protože například klasický pád může mít fatální následky. Pouzdro Xiaomi Redmi Note 7 zajistí, že Váš telefon bude neustále jako v bavlnce. Pouzdro navíc ve velké míře zmírní pády a zamezí mechanickému poškození, což znamená, že mobil bude jako nový a Vy nebudete muset utrácet spoustu peněz za opravy.

průhledný obal

V originální krabičce tohoto mobilu sice je průhledný obal, ovšem tyto produkty dodají zařízení nádherný originální vzhled, což je odliší od sériových. Vzhledem k počtu nabízených pouzder si jistě vyberete vyhovující Vašemu vkusu.

Categories:Nákupy
Published on :Posted on