Rádi byste chtěli dodat bytu novou podobu, ale nemáte příliš mnoho financí? Nevadí. Často stačí i malé množství peněz proto, aby vaše bydlení prokouklo a dostalo novou vizáž, která vám bude plně vyhovovat. Chce to jen trochu invence do bytových doplňků a nestydět se inspirovat se u profesionálů, případně na internetu.
svíčka na noční čtení
1.      Umění – tím nejjednodušším způsobem, jak trochu osvěžit svůj byt je nakoupit umění. Samozřejmě s malým rozpočtem si nebudete pořizovat klasické mistry ani nic podobného, ale například takové moderní obrazy, které jsou kombinací standardní malby štětcem a fotografií nejsou ani drahé a dají se koupit poměrně levně. Někteří prodejci dokonce nabízejí možnost zpracování fotografií samotných klientů. Tento druh služby je ale pochopitelně dražší. koupě již vytvořeného obrazu váš přijde na menší peníze.
2.      Svíčky – ano, i prosté svíčky mohou rozzářit jinak ponuré obydlí, a to dokonce doslova. Některé typy svíček mají velice vkusný design a je možné je používat nejen k vytvoření romantické chvilky nebo ve chvílích, kdy se vypne elektrický proud. Mohou fungovat jako dekorace i nezapálené. Navíc si můžete pořídit svíčky, které budou nejen dobře vypadat, ale budou i vonět.
zdobené svíčky
3.      Koberce – koberce jsou stále hojně používané, a to nejen v domácnostech, ale například i v kancelářích. Za příjemnou cenu se dají pořídit i poměrně kvalitní kousky, tak proč nevzít zušlechťování svého domova od podlahy. Koberce se hodí hlavně do obývacích a dětských pokojů, respektive do ložnicí. Kam je naopak není vhodné pokládat, to jsou předsíně, kde lidé obvykle chodí v botách a koberce by zaprášily a samozřejmě v koupelnách a kuchyních. Zde je hlavním důvodem vlhkost. Do takového prostředí dejte raději linoleum nebo nechte položit klasické dlaždice. Proti vodnímu živlu jsou daleko odolnější. Hlavně u dlaždic ale musíte počítat s tím, že se trochu prohnete, i když záleží také i na velikosti místnosti.

Published on :Posted on