Dodávky a transportéry patří k nejvíce vytíženým automobilům u nás i v zahraničí. Jsou nedílnou součástí všech firem a to, jak menších, tak větších. Jejich prostor, a univerzální využití najdou uplatnění ve všech oborech a to včetně potravinářského. Mimo to také mohou sloužit k přepravě většího počtu osob, či k přepravě materiálu. Pokud jí však nemáte a zrovna jí nutně potřebujete, sáhněte po pronájmu, který Vás zaručeně osloví.

Dodávka (5)

Půjčovna dodávek Brno Maxidodávky.cz, Vás ohromí velkým výběrem automobilů a to od nejmenších, po největší. Samozřejmostí je havarijní pojištění s asistenční službou a možnost najetí neomezených kilometrů. Mimo to je v ceně dálniční známka pro Českou republiku, stěhovací technika, kterou lze propůjčit a také zabezpečení vozu pomocí GPS. Díky GPS, se tak nemusíte bát případného odcizení vozu, protože vůz je monitorovaný.

Rezervaci dodávky si můžete jednoduše udělat na webových stránkách, kde zadáte základní informace jako je datum půjčení a vrácení vozu. Poté vyberete vozidlo, které byste chtěli propůjčit, a následně Vám automaticky vyjede předběžná cena. Samozřejmě lze rezervaci provést taky pomocí telefonátu, kde se na všem můžete domluvit podrobněji.

Dodávka (4)

Na webových stránkách je také podrobně rozepsáno, jaké má daný automobil rozměry, nosnost, nebo také kolik palet může uvést. Dále se u každého automobilu udává kapacita míst, motor a také řidičské oprávnění, které k příslušnému vozu potřebujete. Pronajmout si můžete i dodávky, které mají tempomat, nebo chladící vozy, které jsou vybaveny záznamem o teplotě včetně tisku. Mezi další pronajímané vozy patří také valník, který se dokonale hodí na stavby a převoz materiálu. Zkrátka si zde vybere každý, kdo o pronájem vážně stojí.

Pokud tedy nevíte, zda si pronajmout dodávku pro ulehčení práce, určitě neváhejte. Zaručeně se nenadřete a vše uděláte v rychlosti a bez zbytečných nervů.

Categories:Služby
Published on :Posted on