Tažná zařízení na VW Touran si pořizujeme hlavně pro přepravu nákladu v souvislosti se stěhováním, nakupováním, vyklízením bytových či nebytových prostor, převážením věcí z bytu na chalupu atp. Tažné zařízení je ovšem dobrý společník i pro prázdninová putování krajinou, pokud nám vyhovuje spíše soukromí, jemuž dáváme přednost před pohodlím hotelových apartmá. Stále se mezi námi najde mnoho nadšenců, kteří si raději sbalí stan anebo přespávají v karavanu, s vědomím, že tu prožijí báječný týden.

karavan za auto

On je také velký rozdíl vstávat ráno za rozbřesku a těsně po východu slunce vyjít v kempu směrem k řece, kde se již začínají sluneční paprsky zrcadlit na hladině, anebo ráno se nechat probouzet hotelovou službou v uzavřeném prostoru, kde před vámi spaly na vašem lůžku desítky či stovky lidí.

přívěsný vozík

Kdo si tuto skutečnost uvědomí, bude čerpat z výhod, které nabízí právě svoboda volného pohybu. A můžete to vyzkoušet třeba ještě letos, pokud není na dovolenou příliš pozdě kvůli nepřízni počasí ? či nízkým venkovním teplotám.

Karavan nebo přívěsný vozík

Máte-li tažné zařízení, máte zároveň k dispozici nástroj, a to důmyslný nástroj, protože za něj můžete zapřáhnout podle potřeby cokoli. Pronajmout se dá jak karavan, tak i přívěsný vozík, a kromě pobytu v karavanu můžete spát v kempu pod stanem a na vozíku přepravovat jízdní kola nebo lodě a trávit volný čas někde v blízkosti vodního toku.

Na přívěsné vozíky existují různé svařované nástavby, na kterých vodáci přepravují plavidla, a nejsou tím pádem vůbec závislí na půjčovnách lodí. Vodácké putování lze také zpestřit cykloturistikou, takže máte v tomto směru širší možnosti, než lidé, co si pronajímají pouze lodě v půjčovně. A některé řeky jsou skutečně zajímavé i pro jízdu na kole v jejich blízkosti, což je např. horní tok Vltavy, Sázavy, Lužnice a Berounky. Vodáctví a cykloturistiku můžete nabídnout i svým přátelům, kteří na vodě nikdy nebyli, a třeba je tato možnost trávení dovolené osloví i do budoucna.

Categories:Nákupy
Published on :Posted on