Většina z nás žen chce vypadat skvěle. Ne vždy se nám podaří stihnout to, co bychom chtěli, protože každá změna nebo ta nejdokonalejší úprava vyžaduje svoji časovou náročnost. A pokud opravdu nemáme tolik času a skutečně zbývá pár minut, pak možností je docela málo. Proto vám přinášíme jednoduché typy, s kterými si lehce poradíme. Nezapomínejme však na jedno, nikdo není tolik dokonalý.
ruka s prstýnkem

  • Lakování nehtů– pokud nemáme hromadu časového prostoru pro profesionální nehtovou modeláž, pak nám i v tom spěchu který máme, pomůže rychleschnoucí lak na nehty. Barev těchto laků je neskutečně mnoho. A přesto, že obyčejné laky na nehty dlouho nevydrží, udělají krásný vzhled. Nehty na rukou a dokonce i na nohou můžeme tímto způsobem s jistotou dotáhnout k dokonalosti.

  • Kulmování nebo žehlení vlasů– pokud máme vlny, sáhneme po žehličce a pokud naopak toužíme po vlnách, chytneme po kulmě. Tyto dva způsoby jsou docela rychlé, když víme „jak na ně“. Určitě to chce za začátku trochu zručnosti a potom to už bude i s rychlostí pouhá hračka. Účes budeme mít pod kontrolou raz dva.

  • Líčení– ideální a rychlé je nanášení očních stínů, malování očních linek a rtů. Důležitou úlohu splní i použití kosmetického štětce. Ten je ideální především pokud chceme skrýt akné, vrásky nebo kruhy pod očima případně jiné drobné kosmetické nerovnosti.


noha na stole

Vzhled je velmi důležitý, neboť my ženy většinou zaujmeme muže na první pohled. Pravdou je, že jsme rádi, když na nás muži oči můžou nechat. Není na tom nic špatného, jen se nám to prostě líbí. Avšak přirozenost má v sobě jisté kouzlo, které je mnohdy cennější i než sebelepší make-up. Takže z nás přesto nemusí být ta „ošklivka“, za kterou se považujeme. Být krásná není tolik záhadná vlastnost. Někdy stačí obyčejný úsměv. Každá z nás je svým způsobem atraktivně zajímavá a nezapomínejme na samotný oděv. Jak se říká, šaty dělají člověka.

Published on :Posted on