Pokud chcete mít zdravé a krásné zuby, nezbývá vám nic jiného než se o ně poctivě starat. Tím ovšem není myšleno jen čištění běžným kartáčkem a pastou ze supermarketu za pár korun. Je důležité sledovat složení pasty a vybrat si takový kartáček, který bude odpovídat potřebám vašeho chrupu. Málokdo si ale dá tu práci, a čistí si zuby čímkoliv, co mu padne pod ruku. Téměř nikdo nepoužívá mezizubní kartáčky a zubní nit. Proto je stav chrupu v ČR takový jaký je.

zubní pasta

Změňte to
Určitě víte, že je dnes problém sehnat zubaře. Mladí zubaři mají hned plné kartotéky, a staří odcházejí do důchodu s tím, že jejich pacienty nejspíš nikdo nepřebere. Sehnat zubaře je prostě problém, a nijak tomu nepomáhá ani fakt, že lidí jej hledají až v případě akutního problému. Přitom právě akutní problémy vyřešíte prevencí. Preventivní prohlídky a správná zubní hygiena je naprostý základ. Tím spíše byste na hygienu měli dbát, pokud nemáte zubaře – kde ho budete shánět, až se u vás objeví hluboký a neléčený kaz?

bílý úsměv

Čistit, čistit, čistit
Drtivá většina lidí si zuby čistit neumí. Párkrát je přejedou kartáčkem sem a tam, a považují to za hotové. Velmi důležitá je zubní hygiena. Pokud hledáte zubní hygienu v okolí hlavního města, ještě stále má dveře otevřené dentální hygiena v Praze v klinice Clinicplus. Čeká vás nejen usměvavá a příjemná dentální hygienistka, ale moderní a čisté prostředí. A co je hlavní – budete bezbolestně ošetřeni moderní metodou, která odstraní šetrně veškeré nečistoty z vašich zubů. Zbaví vás plaku i pigmentových skvrn a díky tomu předejdete vzniku zubních kazů.
Skvělou výhodou je možnost objednání online. Stačí otevřít náš web a vybrat si pobočku, kterou byste chtěli navštívit. Nečekejte až se místa zaplní, a raději si zarezervujte termín co nejdříve. Dentální hygiena nebolí a ušetří vás zubních onemocnění.

Categories:Služby
Published on :Posted on