Za pár měsíců tady máme léto a tak je vhodný čas přemýšlet, nad tím co v létě s volným časem. Jestli se chcete něco nového naučit a lákají vás cizí jazyky, přihlaste se na letní jazykové kurzy. Poznáte nové lidi a k tomu se během léta naučíte nový jazyk. Nabídka je široká a můžete se podívat i do zahraničí, kde se daným jazykem mluví, jen je potřeba se zvolit ten správný kurz.

prodej cedulek

·         Jazykové pobyty: takový pobyt vám dá mnohé, kromě práce s lidmi v uzavřené skupině, kde se naučíte základům nového cizího jazyka nebo se zdokonalíte v tom, který už umíte, se seznámíte a možná také poznáte novou zemi. Jazykové pobyty je pořádají i v České republice nebo na Slovensku, kam odjedete a budete se intenzivně po dobu konání kurzu učit vámi zvolený cizí jazyk. Pobyty se ale pořádají také v cizích zemích, kde je zážitek samozdřejmě ještě větší. Navíc kde lépe se naučíte mluvit cizím jazykem než v zemi, ve které se jím mluví.
tři studenti

·         Jazyková škola: v letních prázdninových měsících pořádají jazykové školy kurzy, které se navštěvují častěji než běžné kurzy roztažené do delší doby. Jsou vhodné pro studenty, kteří tak nepřestanou mít kontakt s jazykem ani během prázdnin, ale také pro ostatní. Kurzy jsou zrychlené a zkrácené, přesto se v nich naučíte to, co v běžném jazykovém kurzu.

·         Lekce online: pokud se vám nechce nikam docházet, je možnost zvolit jednodušší cestu a učit se jazyk v pohodlí doma, u svého počítače nebo notebooku. Online lekce vede zkušený učitel, funguje to stejně jako ve škole, takže musíte dodržovat den a hodinu lekce, jen se spojíte online přes internet a nemusíte chodit nikam do školy. Je to pohodlné a výhoda je také v tom, že pokud nestíháte, můžete se omluvit a hodinu přesunout na jindy.

·         Jazykové tábory pro děti: ať už váš potomek v nauce cizích jazyků tápe nebo jen hledáte ten nejlepší tábor pro něj, nebo nechcete, aby ani o prázdninách v učení nepřestal, pošlete ho na jazykový tábor. Děti se tady jazykům věnují v odlehčené formě, přesto se něco naučí a k tomu všemu si užijí letní tábor se svými vrstevníky a kamarády.


Published on :Posted on