Hledáte zajímavé zpestření firemního večírku, oslavy narozenin, svatby anebo jiné akce? Pokud chcete nějak zajímavě doplnit hlavní program a mít jistotu, že se na vaší akci zúčastnění hosté rozhodně nebudou nudit, tak neváhejte a pozvěte do hry kouzelníka.

kouzlo karet

Můžete si zvolit jak klasické kouzelnické vystoupení, kdy kouzelník předvádí čáry a kouzla před všemi diváky, tak takzvanou formu mikromagie, kdy se kouzelník pohybuje mezi jednotlivými hosty a čaruje u jednotlivých stolů. Tato forma kouzelnického vystoupení se tak může odehrávat paralelně s jiným programem.
Mikromagie je jistě zajímavá tím, jak je interaktivní. Tímto způsobem si hosté kouzlení ještě více užijí, protože ho mohou zažít na vlastní kůži, což je vždy mnohem více lákavé, zajímavé a napínavé, než když kouzelníka pozorujete v odděleném prostoru před vámi. Můžete si tak čáry nejen vyzkoušet na vlastní kůži, ale také detailně prohlédnout, což je o to zajímavější, oč méně lidé na podobná kouzla věří. Čarovat se tak dá s kartami, mincemi anebo jinými drobnými předměty, třeba i s těmi, které patří divákům.

tarot

Jedná se tedy o ideální způsob, jak ozvláštnit vaši akci a zaujmout hosty nevšedním způsobem, zajímavou aktivitou, na jakou budou ještě dlouho vzpomínat.
Navíc, vystoupení kouzelníka má ještě jednu velkou výhodu navíc – taková zábava baví všechny generace, jak děti, tak i dospělé a seniory. Je to zábava, která nikoho neurazí, každý si rád užije napětí, legraci a překvapení. A vy si můžete nechat ušít zábavu přímo na míru vaší akci a tomu, co nejvíce potřebujete.
Ovšem jasné je, že není kouzelník jako kouzelník. Aby všechno klaplo a výsledný efekt byl opravdu takový, jak očekáváte, tak si musíte v první řadě zvolit toho pravého kouzelníka, který vás nezklame – takového, který nejen dobře ovládá všechny triky a umění mystifikace, ale ještě navíc umí dobře pracovat s lidmi a pružně reagovat na každou situaci.

Categories:Služby
Published on :Posted on