Profese instalatéra by mohla leckomu připadat jako klučičí hra s poněkud specifickou tu větší a tu přímo velikou stavebnicí. Protože tu vlastně nejde o nic jiného než o náležité spojování jednotlivých dílků do jednolitého celku, které připomíná hru.
Ovšem jakkoliv by to mohlo jako hraní si se stavebnicí plnou trubek, kolen, kohoutů a kohoutků a kdo ví, čeho všeho ještě, vypadat, zase až taková úplná hra to není. A hračka už vůbec ne.

vodovodní potrubí s uzávěrem

Na to, aby někdo zvládl většinu instalatérského počínání, je potřeba nejen „hravost“, ale i fortel a patřičné odborné schopnosti. Jakkoliv by se to totiž na první pohled nemuselo zdát, v mnoha ohledech by laik při svých pokusech zastoupit instalatéra selhal. A k tomu by nemělo dojít, protože by to přineslo jenom trable.
To víte – ona to není žádná legrace, pokud někde praskne potrubí a sousedé vás vytopí, respektive vy se sami vytopíte. Není to příjemné, pokud jde o čistou vodu, a už vůbec to člověka nepotěší, je-li poškozeným potrubí odpadní.

A proto by měl člověk sázet přinejmenším při podstatnějších zásazích v tomto oboru na profesionály. Protože instalatéři Praha jsou těmi, kdo své práci rozumí a kdo jsou připraveni lidem za všech okolností přispěchat na pomoc.

  1. Havarijní servis poskytují nonstop a člověk se tak na ně může spolehnout při haváriích, prasklém vodovodním potrubí, ucpané kanalizaci, prasklé tlakové kanalizaci a podobně.
  2. Garantují příjezd techniků do hodiny od nahlášení havárie.
  3. Věnují se i větším akcím jako čištění kanalizace, bytová jádra, rozvody vody v domech, montáže kotlů a bojlerů či výměny vodovodních stoupaček.
  4. Poskytují i servis v oblasti plynu.
  5. Spolupracují s jinými řemeslníky, jako jsou zedníci, topenáři, plynaři a elektrikáři, a mohou tak zajistit i jiné stavební činnosti.

potrubí šroubované
Dělají tedy vše, od prkotin až po rozsáhlé akce v rodinných, bytových i panelových domech a firmách, jsou rychlí a finančně dostupní a ručí za kvalitu všech jimi odváděných prací. Pro zákazníky udělají vše, co je třeba provést neodkladně, zajistí veškeré instalatérské práce.
A co víc bychom si mohli přát, že?

Categories:Služby
Published on :Posted on