Asi nikdo nebude rozporovat, že asi nejčastěji dává květinu muž ženě, obvykle té, ke které něco cítí. Většinou se to děje při zvláštních příležitostech, jako je například výročí svatby či narozeniny ženy, avšak je možné (a dokonce vítané) dát ji i jen tak.

Mnohdy se však stává, že otevírací doba květinářství se kryje s pracovní dobou onoho muže. Co v takovém případě může dělat? Jednou z možností je využití služby, kterou některé sítě květinářství nabízí, jako je například rozvoz květin Ústí nad Labem. Jedná se o službu, kdy květinářství samo doručí kytici na danou adresu konkrétní osobě, a to ve zvolený den a v určeném časovém rozmezí.

předávání trojbarevné kytice

Není třeba říkat, že je to ideální i v případě, kdy chce člověk ženě květinu poslat, například proto, že je v daný den pryč, a chce, aby věděla, že na ni a na její významný den nezapomněl. Avšak jsou muži, kteří kupují květiny ženám, skutečně jediní zákazníci, nebo se najdou i jiní?

Popravdě, ačkoliv výše zmíněných je rozhodně velká většina, nejsou to ani zdaleka všichni. I jiní lidé si službu doručení květin objednávají. Kteří to jsou?

Může se jednat například o šéfa firmy, který chce dát každému ze zaměstnanců květinu, například při příležitosti výročí otevření dané pobočky, nebo proto, že dosáhli určitého rekordního objemu prodeje. V tomto případě totiž nejspíš vedoucí nepošle nikoho ze zaměstnanců, aby sjel do květinářství, a vzhledem ke svým povinnostem tam pravděpodobně ani sám nepojede. Využití této služby je tedy jasným a jednoduchým řešením.

Dále to mohou být muž a žena plánující svatbu s květinovou výzdobou. Ani zde nelze čekat, že si pro ně pojedou. V tomto případě si obvykle i připlatí jejich naaranžování.

růžová kytice ve váze

V neposlední řadě tu pak máme studenty, kteří chtějí tímto způsobem dát dárek oblíbené učitelce, například své třídní u příležitosti konce jejich závěrečného školního roku. Jistě, mohou pro ně zajít sami, ale pokud je nechají do školy dovézt, bude překvapení o to větší.

Jak je vidět, existuje mnoho možností, jak tuto službu využít. Jakou zvolíte vy, závisí už jen na vás.

Categories:Služby
Published on :Posted on