Věděli jste o tom, že jsou někdy pánové, kteří mají problémy s erekcí a tak podobně? Jsou to problémy s erekcí anebo také problémy s prostatou. Je to velice smutné, protože v poslední době mnoho pánů trpí poruchou erekce anebo poruchou prostaty. Víte, co znamená to, že pánové mají zvětšenou prostatu? Pokud nevíte, co to znamená, když mají pánové zvětšenou prostatu, tak já vám to takhle trošičku ve zkratce a v kostce řeknu. Zvětšená prostata znamená, že pánové vlastně mají prostatu zvětšenou a tlačí jim na močový měchýř také na močovou trubici.

I mladí mají jisté problémy.

A to potom chodí velice často na toaletu, ale i když jenom málo čůrají, jde z nich málo moče, tak chodí velice často. Je to velice obtěžující a pánové, takhle se za to někdy stydí. Potom jsou tady takové problémy, které mívají pánové, a to například mají poruchu erekce anebo nedostatečně pevnou erekci. Naštěstí ale na to existují různé léky. Jako například kamagra gel, který užívají pouze pánové, pro ženy tohle samozřejmě není. Pokud ale pánové mají opravdu veliké a časté problémy s erekcí a nemají pevnou erekci, tak bych také doporučovala, aby pánové navštívili lékaře a hlavně, aby se nestyděli, protože mnoho pánů nechce jít k lékaři kvůli tomu, že se stydí.

Poruchou erekce trpí většinou starší pánové.

Nikdy nechtějí nikomu říct, že mají problémy s erekcí. Proto raději si sednu k počítači a na internetu si najdou nějaké léky, jako je například viagra nebo kamagra anebo dokonce už i zmíněný kamagra gel. Ale abych potvrdila, tak kamagra gel je velice populární a také účinný, protože jsem slyšela, že právě kamagra gel je opravdu ten pravý ořechový pro muže. A kamagra gel prý pomůže a pánové budou mít opět pevnou erekci a budou si moci do sytosti zase užívat sexu. A všichni víme, že pánové jsou na tohle citliví, i když mají své sexuální problémy. Takže my dámy jim je ani raději nebudeme vůbec připomínat. Někdy si s ním pánové musí poradit sami.

Published on :Posted on