Jedním z dárků, které udÄ›lají radost jak ženám tak mužům, kteří tráví za volantem hodnÄ› Äasu i v zimních mÄ›sících, je autopotah vyhřívaný termostatem. Komfortní doplnÄ›k sedadla Å™idiÄe. Ale možnost je jeho umístÄ›ní i na sedadle spolujezdce. Napájení je vedeno pÅ™es konektor autozapalovaÄe s příkonem 41 W. Teplota lze nastavit na tÅ™icet až sedmdesát stupňů a využit ho lze až dvanáct hodin. Autopotah 2 v 1 je jeho další variací. S tím rozdílem, že je v autÄ› využíván po celý rok. Kdy v chladných Äasech lze ovladaÄem zapojit vyhřívání. A bÄ›hem horkých dnů se stane chladivým. Kdy ventilátorem tlaÄený vzduch proudí skrz vzduchové kanály ven. A ochlazuje jak sedací, tak i zádovou Äást sedadla.

Ideální je autopotah 2v1

AutonabíjeÄka, která je řízená mikroprocesorem, je ideálním dárkem pro dobíjení motobaterií. Její výhoda je v rychlém a pÅ™itom jednoduchém zapojení, variabilností pÅ™ipojovacích kabelů a LCD displejem, který zobrazuje aktuální režim stavu nabíjení a napÄ›tí baterie. Tyto nabíjeÄky mají ÄtyÅ™i režimy nabíjení. Symbolem motocyklu je oznaÄen první režim. Který využívají majitelé motocyklů. Režim dvÄ›, se symbolem automobilu, je urÄen pro nabíjení automobilových baterií. TÅ™etí režim, oznaÄený symbolem vloÄky, se používá v zimních mÄ›sících. K nabíjení baterie v chladných dnech. V režimu ÄtyÅ™i je možné využít nabíjecí proud 0,8 A.

Dárek do auta

Pro Å™idiÄe, kteří rádi cestují se svým psem, je vítaným dárkem autosedaÄka 3v1. Která mazlíÄkům usnadní nejen pohodlné, ale zároveň bezpeÄné cestování. AutosedaÄka pro psa se umísÅ¥uje nejÄastÄ›ji na zadní, ale pÅ™ipevnit ji lze i na sedadlo vedle Å™idiÄe. Ale jenom pro menší plemeno. Kdy zvýšené sezení, se spodní pÅ™ihrádkou, umožní psům, aby se dívali z okna na cestu. AutosedaÄka je zároveň skladná a zaruÄuje i bezpeÄnou fixaci  pomocí stabilních popruhů. PÅ™ipínací krátké vodítko spolu s karabinou omezí zbyteÄný pohyb bÄ›hem jízdy. Protože je autosedaÄka extra mÄ›kká, je vhodná i na delší trasy. BÄ›hem kterých ochrání polstrování sedadel pÅ™ed nechtÄ›ným uÅ¡pinÄ›ním a srstí.

Categories:Auto moto
Published on :Posted on