Prioritou je ochrana majetku
Pokud chcete ochránit svůj pozemek před nechtěnými návštěvníky, na výběr máte z bran, vrat či plotových dveří, které jsou uzamykatelné, brány mají i dálkové ovládání.
kovová vrata
Je z čeho vybírat
Z vrat pro soukromé účely můžete volit mezi automatickými posuvnými nebo křídlovými, manuálními křídlovými až po obyčejnější brány či mobilní oplocení. Pokud sáhnete po řešení automaticky uzavíratelných vrat, bude lepší obrátit se na odbornou firmu, která vrata nejen vyrobí, ale zajistí i jejich instalaci, aby jejich chod byl bez problémů. Jako výhodu určitě každý ocení minimální údržbu a spolehlivost v kterémkoliv ročním období.  

Vrata by měla být především kvalitní a odolná vůči jakémukoliv počasí. Stejně tak by měla i tepelně izolovat a samozřejmostí je i pěkný vzhled a použití moderního materiálu a jejich snadná konstrukce.  Při výběru byste měli dbát i na to, aby ladila s okolím či plotem.
Vrata je možné si nechat vyrobit na zakázku a sjednotit tak vzhled s okny a vchodovými dveřmi, zvolit si materiál a design a systém kování, který může mít výdrž až 30 000 cyklů.

Předností vrat je i dálkové ovládání, které ocení především řidiči motorových vozidel, neboť si jednoduše vrata otevřou díky ovládání, aniž by vůbec museli vystupovat.
Vrata by měla mít různé bezpečnostní prvky, které by zabránily úrazu dětí nebo i dospělých, příp. našich psích miláčků. Volit byste tedy měli z těch prvků, které se při nárazu na překážku zasunou zpět, na rozdíl od prvků, které umožní pokračovat v pohybu dál. Dalším bezpečnostním prvkem může být např. i blokovací zarážka. Vrata by měla být i mohutná,  systém motorů by měl fungovat i při výpadu elektrické energie.
řetěz přes vrata
Senzory umožní zastavení vrat v případě, že by se někdo ocitl v jejich bezprostřední blízkosti.
Ceny vjezdových vrat se mohou pohybovat od 17 000,- Kč do 26 000,- Kč (podle výšky rámu brány), u garážových vrat cena pohybuje kolem 20 000,- Kč.

Published on :Posted on