Tohle je samozřejmě nadnesené a v rámci legrace, tohle nikdo nemohl myslet vážně, ale o tom až za chvíli. Druhou neděli za sebou se na televizi Markíza objevila show Tvoja tvár znie povedome. Fanoušci byli logicky natěšení a že měli tedy na co. Jako první se představil vítěz prvního kola Dávid Hartl, kterému ruleta přiřkla Justina Timberlake. Na to, jak to byla náročná skladba pěvecky i tanečně, to zvládl dokonale.
Justin Timberlake
Druhý se představil Paľo Topoľský, který měl výzvu v podobě české zpěvačky Hany Zagorové. Vybral si skladbu Setkání, kterou kdysi dávno nazpívala s Drupim. Toho pro tento večer ztvárnil Štefan Skrúcaný, což je mimochodem i spolužák Topoľského z VŠMU. Už když se objevil ve výtahu před lidmi, ti se začali smát a nemohli přestat celou dobu. Moderátor Martin Nikodým po vystoupení přišel a smál se též. Navíc prohlásil, že tohle když uvidí Češi, tak jim vyhlásí válku.
Na to byl další výbuch  smíchu z publika. Saša Gachulincová se živí jako modelka a nemá to úplně lehké v této soutěži, protože jako jediná nemá zkušenosti ani vzdělání herecké či pěvecké, o to víc se snaží, nicméně divákům stále vadí. Ve druhém týdnu měla před sebou výzvu v podobě umělce zvaného King Africa, za něhož byla velmi chválena. Hned po ní šel na řadu Rasťo Sokol, kterému ruleta přisoudila zpěvačku skupiny Eruption.
zakrytá tvář
Porota ho chválila s tím, že se zároveň velmi bavila, protože to bylo dva v jednom, dobře zazpívané plus legrace. Nejmladší účastnice, herečka Zuzana Kraváriková vyfasovala domácího, čili slovenského populárního rappera Kaliho. Ten dokonce během jejího vystoupení naběhl k ní, aby jí pomohl. Karin Haydu měla jako úkol Madonnu, což tedy není nic lehkého. Slovenská herečka je tmavší typ a tak je velmi složitě v uvozovkách vyrobit z ní světlejší ženu.
Herec Noel Czuczor měl tento druhý týden ztvárnit zpěváka Jasona Derula, kterého ve čtvrté sérii dostal i moderátor Martin Nikodým a od poroty vyfasoval extrémní chválu. Na závěr šla Nela Pocisková, které se dávaly před začátkem největší šance na celkové vítězství, ale zatím překvapivě zaostává. Předvedla americkou oskarovou zpěvačku Jennifer Hudson a z jejího výkonu byly naměkko nejen ženy v porotě, ale na krajíčku měl i samotný Martin Nikodým.
Po neuvěřitelné chvále se tak nějak čekalo, že vyhraje, ale chyba. Po bodování jak poroty, tak i kolegů, se dělila o první místo s Noelem Czuczorem. V tu chvíli musela rozhodnout porota a ta dala přednost mladému herci. Zatím se zdá, že herci předvádějí daleko lepší výkony než samotní zpěváci, ale to se děje běžně v každé sérii.    

Categories:Kultura
Published on :Posted on